| CristinaIonela16 a întrebat:

Unde as putea gasi in Iasi patine cu rotile cu roti din silicon sau cauciuc, in asa fel incat sa alunece bine pe strada, sa nu fie din plastic? Caut de mult timp dar toate sunt la fel. Sau cel putin un loc din care sa imi iau un set de roti separat care sa fie de calitate buna, nu din plastic.

Răspuns Câştigător
| teclado a răspuns:

Le schimbi mergi la dedeman găsești sute de mărimi de roti de cauciuc silicon mergi la un mecanic le schimba

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fusei la decathlon?

| PresedintePiatra a răspuns:

Poti gazi doar patine cu rotile de la scaunu cu rotile din rotile de patinat rotile deorace si eu rotile caut multe ca scaun?