| мαяdυк a întrebat:

Unde gasesc un rezumat video al meciului Dinamo-Steaua? Nu am vazut meciul. Funda

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il gasesti pe site-ul oficial al Digi Sport.

| angel74dm a răspuns:

N-ai pierdut mare lucru: Un autogol, 3 intrări criminale, arbitrajul cel mai deplorabil din ultima vreme, 3 cartonaşe roşii neacordate, una soldtă cu rupere de ligamente, bătăi în tribune, petarde şi fumigene aruncate pe teren, înjurături ca la uşa cortului, etc... Să zicem că golul lui Tănase a fost frumos...

| alexs99 a răspuns:

Vezi rezumatul video al meciului Dinamo-Steaua la link-ul:
http://www.digisport.ro/Live-text/VIDEO+Dinamo+-+Steaua+10+mai+2013

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Digi Sport

| Leatherleader a răspuns:

Il poti vedea pe YouTube si pe site oficial DigiSport! Vizionare placuta!