| Yonutz_5329 a întrebat:

Ati vazut Meciul de fotbat intre steaua-dinamo?

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Care dintre ele si cand?

| madalin_7682 a răspuns:

Da am vazut toate meciurile steaua-dinamo din 2004 pana acumdar ultimil meci a fost marfa.

| Je_1276 a răspuns:

Ultimu` a fost tare.Mai ales la faza cand Steaua a luat cupa si Torje plangea ca un copil rolling on the floor...Hai Steaua! Dar, mi-a placut golu` lui Dica.A fost super.Steaua e cea mai tare.

| yunkky a răspuns:

Care meci si cand a fost

| whiteviper98 a răspuns:

Da, l-am vazut.Mai bine zis Le-am vazut ca sunt mai multe. Ultimul a fost beton, eu fiind stelist big grin. Hai Steaua!