| EneRobert2001 a întrebat:

Unde o pot urmari pe Simona Halep in finala de la Madrid in afara de Dolce Sport? Sau daca numa pe Dolce Sport, cum pot sa ma uit de pe net live pe Dolce Sport fara sa platesc sau sa trebuiasca sa imi fac cont din ala care costa? Ca stiu ca pot sa vad live numa daca am cont din ala legat la abonament Tv, Net sau Telefon!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| danutzz008 a răspuns:

Adresa de sopcast (DolceSport 2)
sop://broker.sopcast.com:3912/148982

| ClickOn a răspuns:

Poti sa descarci sopcast si te uiti la programele tv pe calculator

| IrimiaMateiCristian a răspuns:

Poti incerca si pe Digi Sport sau pe DigiNET(Site-ul lor), ofera hotspot gratuit prin satelit pentru vizionare, asa stiam!

| IrimiaMateiCristian a răspuns:

Sau mai poti incerca si pe Sport(punct)Ro