| AddXf a întrebat:

Unde o sa se joace meciul : Rapid-Steaua? Pe ce teren? ~funda~

Răspuns Câştigător
| adrian6 a răspuns:

National Arena

11 răspunsuri:
| 21ndstillachild a răspuns:

Pe un teren cu iarba

| AddXf explică (pentru 21ndstillachild):

Hahaha |laughing) serios? alta gluma mai buna nu stiai?

| 21ndstillachild a răspuns (pentru AddXf):

Trebuia sa intrebi, pe ce stadion se joaca, da deh esti fata(

| AddXf explică:

Da, va multumesc mult pentru raspunsurile voastre in bataie de joc. Nu stiu ce v-am facut, dar eu nu mi-am batut joc de nimeni. Daca nu stiti, TACETI! Multumesc, oricum, adrian6.

| dydydeea a răspuns:

Esti sh tu una de printre fete acelea? laughing laughinglaughing

| AddXf explică (pentru dydydeea):

?!

| dydydeea a răspuns (pentru AddXf):

Aseara cand ai postat tu intrebarea o fata ti-a dat ca raspuns un site de panarame(curve), aproape dezbracate si eu i-am pus ei( nu tie) intrebarea. dar vad ca fata aia a sters raspunsul. Si de asta am dat eu raspunsul ala. Scz dar chiar nu mi-am batut joc de tine ci de fata aia ( panarama)

| AddXf explică (pentru dydydeea):

Aaa.okwinking nu'i nimic big grin

| sebydoda a răspuns:

Medias

| Aleeexutza a răspuns:

Fata-baiat

| AddXf explică (pentru Aleeexutza):

Daca pentru tine are sens sa dai asemenea raspusuri la aceste intrebari, ok. Dar nu-i pune pe altii sa sufere vazandu-te la poza de avatar sau sa vada toate tampeniile pe care le scrii tu. Multumiri din partea mea si a intregii lumi. P.S. Trebuie sa scapam de "gunoaie"!