| Duckey a întrebat:

Unde pot vedea online meciul Ajax - Steaua?

6 răspunsuri:
| albina333 a răspuns:

Vezi pe http://radiotv1.blogspot.ro/, apasa pe banerul portocaliu care clipeste, merge cu google chrome

| giucu a răspuns:

Pai cautal pe internet

| SeysM01 a răspuns:

Voyo.ro poti sa-ti faci abonament ca 3 sapt e gratis, de proba, si in timpu asta vezi meciu happy funda?

| Sergiu_Dreghici_1990 a răspuns:

Mah pe Voyo poti vedea o multime de emisiuni detoate! Acuma ai 3 saptamani mocawinking gratis... trebuie numa sa te inregistrezi noroc

| costelus1997 a răspuns:

Pe sport.ro

| juanes01 a răspuns:

Http://www.digitvonline.net/dar nu merge decat pe mozilla sau explorer si trebuie sa ai sopcast instalat, si acolo o sa gasesti ori digi sport, programul sau daca nu meciuri live... funda