| AllyAllina a întrebat:

URGENT! Heii TPU! Am nevoie urgent de un bazin de inot in Mangalia sau in statiunile din Mangalia, Neptun, Jupiter stiti voi. Trebuie sa invat sa inot si am nevoie in Mangalia, va rog ajutati ma!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ca locuitor al orasului Mangalia, iti pot spune ca nu sunt prea multe bazine de inot. Piscine da, gasesti la tot pasul, aproape la fiecare hotel, dar bazine de inot nu prea. Este unul in Mangalia, langa plaja, langa hotel President la Balnear. Nu am fost niciodata, dar am avut prieteni care au mers. Este un bazin acoperit. Totusi, ma intreb si eu, de ce doresti sa inveti sa inoti intr-un bazin laughing La mare e mult mai usor. In fine, daca doresti mai multe detalii, iti stau la dispozitie.