| alexx102428 a întrebat:

Va fi live smack- down in noaptea aceasta pe wrestling- network.net

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Da deoarece smack si raw sunt o data pe saptamana.Adica ultimul smack a fost pe 05.07. 2013 si urmatorul va fi azi.

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Romeo44):

Romeo,esti varza mai bine tacilaughing
Smackdown-ul e inregistrat la americani marti seara, iar vinerea il dau la TV!

5 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Puteai sa dai si tu o funda la unu care stie despre ce vorbeste! Smackdown e inregistrat MARTI SEARA la americani iar Vinerea il dau ei la TV!

| Romeo44 a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Stiu si eu asta, dar omul intreaba daca va fi azi si chiar tu ai spus ca e inregistrat marti si e dat vineri.Deci e in fiecare vineri pe site.Eu ma uitam live doar ca era pe la 3 noaptea pe http://www.firstrow1.eu/ la sectiunea boxing wwe ufc.La fel e si Raw e inregistrat si dat cu cateva zile dupa.

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Romeo44):

winking

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Romeo44):

Intra pe ppvdirect.com! Showurile si PPV-urile sunt inregistrate, asa ca te poti uita daca nu le-ai vazutwinking
P.S.:Trebuie sa-ti faci cont!