| Anyta2000 a întrebat:

Va place handbalul? Si daca da, de ce? Mie una imi place!

Răspuns Câştigător
| AdinaELA a răspuns:

Daaa! Ador sa joc handbal! Din pacate acum nu prea mai am unde pentru ca am terminat scoala si prietenii mei nu se ingramadesc la acest sport.Dar urmaresc la TV si imi pare bine sa vad ca avem si noi o echipa de club importanta in Europa (Oltchim RV). Sper ca anul acesta nu va mai fi eliminata asa repede din Liga Campionilor! Aaaa...din cate imi amintesc, anul acesta e si Campionatul Mondial de handbal feminin; in decembrie, parca. Sper sa facem o figura frumoasa!

4 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da,pentru ca stiu sa joc. Dar practic fotbal. tongue

| ReiVaN a răspuns:

Imi place pentru ca am jucat.

| KostaKhe a răspuns:

Mie,imi place pentru ca e un joc foarte frumos si interesant.Imi place sa fiu portar(sunt doar in timpul scolii)

| Lavii_3618 a răspuns:

Imi place foarte mult love struck e un sport foarte fain si te ajuta sa te dezvolti foarte binehee hee