| bricubricu a întrebat:

Va rog frumos imi spune si mie ce meciuri sa pun la pariuri ca sa castig si eu macar o data http://www.casapariurilor.ro/

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Incearca sa pui cat mai ptine meciuri pe un bilet.nu pune foarte multe meciuri cu cote mici. Nu miza sume mari dar nici mimime. asta daca nu vrei sa pierzi foarte mult ori sa ai castiguri mine. incearca si cote mari dar nu mai mult de trei pe un bilet..Nu visa ca vei trai din astfel de castiguri.si nici sa visezi ca vei castiga sume mari. urmareste echipele care de la meci la meci au rezultate pozitive.
Succes!

| VadTot a răspuns:

Cod: 7118541
du te cu codul asta la casapariurilor si sper sa ai un castig. ce zici? miza este de cinci lei eventualul castig. este de163.93.ce zici?

| MaTrIx8378 a răspuns:

302 - 2
305- 2
347 - 1
304- 1
351- 2

| The1smartiest a răspuns:

E incerta treaba cu pariurile, tocmai de aia se cheama pariuri, oricum ia-te dupa cotele meciurilor. altceva nu ai ce face! succes