| dyanagabryela a întrebat:

Va rog mult! Cum se numeste emisiunea de pe tvr 1 sau tvr 2 care prezinta tehnici de aparare avand si secvente su situatii din viata de zi cu zi, dar si secvente in care apar niste oameni in kimonouri si prezinta anumite tehnici de aparare? Mentionez ca este seara pe la 22-23, am vazut-o o singura data si as vrea daca stiti sa-mi spuneti si in ce zi este difuzata. Multumesc anticipat. Funda si vot.promit

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salutare!

Cumva "Supravieţuitor în jungla urbană" cu Sorin Lupaşcu? big grin