| AFR81 a întrebat:

Va salut! Am si eu o intrebare:Tricourile fotbalistilor sunt din bumbac sau din polyester?big grin

Răspuns Câştigător
| nekovivie a răspuns:

Salut.Cred ca sunt din polyester sau ceva sintetic fiindca se murdaresc frecvent indeosebi cu iarba si materiarele gen polyester care daca nu ma insel esti sintetic este mai acceptabil deoarece se spala altfel. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Unele sunt facute din materiale reciclabile.(ex.:echipamentul Stelei, al Barcelonei, etc.happy

Răspuns utilizator avertizat
| lor3nutza a răspuns:

Sunt din bumbac ca sa nu transpire foarte tare

| Snyper7 a răspuns:

Toate echipamentele sunt din polyesterwinking ca din bumbac transpira mai rau.

| Alex_1175 a răspuns:

Polyester toata ziua la mine la echipa sunt din polyester... si in magazine tricourile echipelor sunt tot din polyester.