| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Voi ce metin jucati? Ce rate sunt? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Pai joc:
1)metin2 lunaris rate:450, 400.
2)mt2valmondial rate:1000, 200, 200.
3)metin2BlackMagic rate:150, 150, 150.
4)metin2 Voyo rate:100 all.
Sper ca te-am ajutat.
PS:prima rata este de experienta, a doua de drop, a treia de yang. Funda?

32 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cel mai idiot joc ever laughing

| nesuferit a răspuns (pentru ombladon):

Ar trebui categorie separat pentru terminatii astia care joaca metin

| ombladon a răspuns (pentru nesuferit):

Exact laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ombladon):

Daca zici tu ca este cel mai prost care e ma cel mai bun cred ca zici World of Craft sau altceva cel ma bun joc MMORPG este metin2 nu alte prostii deci te-ai inteles.

| ombladon a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Ziceam ca e idiot in sensul ca pierzi multe ore jucand pana la un mom dat cand te intrebi dc ai jucat si te lasi de el fara sa "castigi" nimic...

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ombladon):

Da, da ce are alte jocuri care pierzi si mai multe jocuri care doar plantezi ceva si ce...atunci ce joc joci tu de nu pierzi nimic? zinene si noua

| ombladon a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Eu nu joc laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ombladon):

Pai atunci de ce te bagi in treburi care nu este de nasul tau... de ce ca sa te distrzi sa ce?

| ombladon a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Cati ani ai? Ca scrii ca o cizma laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ombladon):

Carpo sa stii ca am 19 ani deci gurita sau te castrez

| ombladon a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Atunci ai probleme mari de vorbire, vorbesti cu "dezacoarde" laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ombladon):

Vai cine vorbeste acel ''ombladon'' nu stiu ce nume mai este si asta referind la problema noastra da cica ''dezacoarde'' ce copil de 10 anisori... deci eu te las ca nu vreau sa ma cert cu un trambalau.Deci te las bye :X

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru nesuferit):

DA ar fi trebuit o categorie de prostii care joaca ''world of earcraft'' ma rog acei copii sunt dusi cu pluta intelegi categoria a doua este smekerii care joaca ''Metin2''aia dar voi nu intelegeti sensul jocului ca sunteti niste pitici si n00bi.

| nesuferit a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Esti terminat fara viata, mars la metin ca te bat de fata cu mata

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru nesuferit):

Du-te ma la scoala si invata ceva ca se vede ce vocabular mai ai si tu bine ai facut ca ai scris nesuferit ca asa esti happy s-o inveti si pe mata ceva...

| anonim_4396 a răspuns (pentru nesuferit):

De ce ma? Ca tu esti un distru care joaca WoW si pe ro nu ai fost in stare sa faci un fms+9 sau 10kk nu?

| ღღMirciuL0wღღ explică:

Puteti sa-mi dati si site-ul pentru metin?

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

⊙▂⊙ Niciunul prefer CrossFire.

Răspuns utilizator avertizat
| BCoMichael a răspuns:

Metin2 GX e cel mai bun! Rata e de: 1005, e cel mai cunoscut privat! Funda?

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Sa stii dupa glumele tale prostesti o sa ai mari probleme cu capul tau patrat de bou...

| nesuferit a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Daten sloboz de oparit la cur. ce periculosi sunt gamerii astia pe net.

| ombladon a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Ce ma tem de tine laughing imi vine sa ma pis in gura ta de frica...

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru nesuferit):

Tu si ala obladon cei mai prosti oameni de pe TPU pe care i-am cunoscut duceti-va pe alt site si comentati ca prostii... Aici se comenteaza doar pentru smekeri ce naiba...

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru ombladon):

Iarasi ma tu uratule du-te si fa pisu dac aai nevoie nu ne zici noua toate glumitzile tale prostesti de clasa a 1-a ce naiba ai te dai smecher atunci sa ma pis in gurita ta de prostovan ce esti si mai e altu ca tine...

| RazvanPopa a răspuns:

Metin2 Ro. Rate 0% big grin

| lol5755 a răspuns:

4yoursmt2
si
metin mania big grin

| Munteanu_Ciprian_1995 a răspuns:

Sal eu juc metinuri:metin2GTH metin2mania metin2european metin2earth 4metincommunity

| Prenoptial23 a răspuns:

Am si eu o intrebare. Am laptop 1 gb ram. Si as dori sa joc "League of Legends " acest joc are virusi? De la multi prieteni am aflat ca nu are... Dar in trecut mi s-a stricat pc -ul de o gramada de ori din cauza virusilor. Deci intrebarea este jocul League of Legends este 100% sigur?

| zWr a răspuns (pentru Prenoptial23):

Salut,eu joc League of Legends de 3 ani si nu are deloc virusi daca vrei sa te ajut cu ceva baga-ma la skype: diavolasul.killer

| Marin_Radu_1997 a răspuns:

Http://www.metin2live.ro/index.php?s=chat Cheamati prietenii La distractie :x

| Valentin_Poenaru_1985 a răspuns:

Scz pentru poza e de cand aveam 8ani...
1.Metin2x
2.Metin2Ro
3.Metin2Hammer
4.Metin2Eden
5.Metin2Project
6.Metin3
7.Metin2NewBattle
8.Metin2Gx
9.Metin2Lunaris
Cam astea sunt... funda? plz!