| anonim_4396 a întrebat:

Voua va merge site'ul www.meciuri-live.info? Eu cand incerc sa intru pe el ma trimite pe alta pagina cu " livestreamhunter". De fapt, orice site de acest fel as accesa, ma trimite pe acea pagina. Care o fi oare problema? Cunoasteti alte site'uri gratuite in care sa pot vedea meciuri de tenis? Multumesc!

1 răspuns:
| George1510 a răspuns:

Intra pe www.digi-hdsport.com. E un site excelent in care ai programe romanesti in sopcast si de altfel poti vedea o multime de alte sporturi pe surse externe :)