| andreiiiii1998 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre Gigant Pro Mass?
sunt foarte slab, fac sala de vreo 6 luni si vreau pentru masa musculara.
funda

2 răspunsuri:
| LaurAlex97 a răspuns:

Gigant pro mass este recomandat persoanelor care pun greu masa musculara/kg sau pentru cei care vor sa puna repede masa musculara. contine si proteine si creatina, cu creatina vei avea o doza de energie mult mai mare care te va ajuta sa executi mai multe repetari, si creatina si proteinele sunt compusi naturali dar daca ai probleme cu rinichi sau diabet nu iti sugerez sa iei creatina.

| Cosmin86 a răspuns (pentru LaurAlex97):

Ce treaba are diabetul cu creatina?