| Razvan13 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un bmx!
ce imi recomandati? sunt incepator si am 1. 73 inaltime si 52 kg.

2 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Depinde ce iti doresti daca e primul bmx nu are rost sa iti cumperi ceva foarte scump... Poti sati cumperi un DHS jumper etc. iar dupa modifici cate ceva la el daca nu o sati placa (o vopsea etc.) Multi spun ca DHS-ul nu e bun de nimic dar uita ca majoitatea au inceput sa se dea pe un astfel de bmx, dar nu zic ca nu au dreptate nu sunt asa bune, dar la inceput nu ai nevoie de mai mult... Pretul este in jur de 400 lei nou, dar gasesti si second hand la preturi mai mici.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Tudorie_Dragos_1994 a răspuns:

Heiio ti-as recomanda un dhs twiste chiar daca nu sunt asa bune poti sa inveti ceva cu el (niste trikuri usoare bunny-hop etc) dupa iti poti lua ceva mai bun sau sal mai modifici