| Ioanamaria45 a întrebat:

Vreau sa ma apuc acasa de sala si voiam sa stiu daca aplicatiile acelea de pe telefon sunt eficiente sau nu

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Am încercat vreo 2 și mi se par mult prea light exercițiile, mai bine cauți antrenamente pe Youtube, sunt mai eficiente. Dar cum s-a zis, contează mai mult ce mănânci, sportu e mai mult pentru tonifiere și definire

4 răspunsuri:
| CristinaMamaia111 a răspuns:

După propria experiență îți pot spune că sunt eficiente, dar depinde foarte mult și felul în care te vei alimenta.

| InvatamProgramare a răspuns:

Eu folosesc acest video ca sunt lenes si nu fac mai mult sport... https://www.youtube.com/watch?v=hGOYxik3oeE

| Delcatty a răspuns:

Sunt bune, atat sa te tii de ele. Iti recomand o aplicatie pe telefon si anume Nike Training Club. Acolo ai antrenamente foarte variate, cu sau fara greutati, grele sau usoare. Am intrebat un sportiv si imi recomanda Sworkit ceea ce e destul de bun.

| RAY a răspuns:

Depinde ce vrei, ce asteptari ai