| Cosminel1192 a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de sala zilele astea, ce suplimente imi recomandati? Sa nu fie ceva foarte nasol pentru ca am si niste probleme.

Nu sunt gras dar am strat adipos pe abdomen si nu vreau sa se mai puna, chiar nu stiu ce sa fac sa scap de grasime.

4 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Nu sunt specialist, dar eu zic ca la inceput sa nu iei nici un supliment/ Vorbeste la sala cu cel care se ocupa de sala

| Cosmin86 a răspuns:

Invata sa mananci. Asa scapi de grasime fara suplimente.

| Cosminel1192 explică (pentru Cosmin86):

Imi recomandi un program pentru mese?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cosminel1192):

Da, mananca : carne slaba, peste oceanic, fructe de sezon in prima parte a zilei doar, legume crude/fierte si cam atat.

orez, cartofi, miere, paine -> zero

Exemplu :

dimineata : fructe, peste 1 ora : 2-3-4 oua fierte + fulgi de ovaz, patrunjel, la pranz piept de pui/curcan cu legume crude, apoi peste 2 ore iar fructe, apoi un peste singur sau cu legume apoi 1-2 iaurturi slabe seara.