| Andrei1235708 a întrebat:

DAU FUNDA!

Eu am 14 ani si vreau neaparat sa am patratele! Deja am facut destul de multe exercitii fizice si mi-am dezvoltat muschii abdominali destul de mult (adica am un abdomen foarte tare) dar tot am un strat mic de grasime deasupra si mi-e greu sa scap de el. Eu nu sunt un tip gras, ci dimpotriva, dar as vrea sa aud niste sfaturi pentru a scapa de ultimul strat de grasime abdominala. MS.

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Alergi 30 minute in fiecare zi si te mentii intr-un deficit caloric nu mananci ca spartu

| xr0sioRx a răspuns:

Alergi, mai multe abdomene, tractiuni si incearca sa mananci mai natural, nu numai fast food. Cel mai bine e cand faci un sport, fotbal, baschet.

| Andrei1235708 explică (pentru xr0sioRx):

Eu unul nu suport mancarea de fast food si in mod normal mananc foarte putin dar multumesc. Am sa tin cont.

| Cosmin86 a răspuns (pentru xr0sioRx):

Tractiuni? rolling on the floor