| DoctorUtoniu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o minge de footbal dar nu gasesc una la un pret rezonabil ( pana in 70-80 lei) care sa fie si de calitate. Puteti sa-mi spuneti niste magazine in Galati de unde pot achizitiona? Inafara de SPORTCENTER si MEGASPORT ( acestea au niste scoruri...)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca n-ai cum sa gasesti si ieftina si buna.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Era recent una la bustico in tiglina 2 la un pret de 75 lei

| DoctorUtoniu explică:

Multumesc pentru raspunsurile voastre.Pana la urma am mai pus niste bani si am luat una de la un magazin cu Puma Kappa... etc. Si s-a descurcat minunat in prima zi de proba big grin

| andreilion a răspuns:

Comanda de pe dechatlon