| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o pereche de role reglabine cu roti din silicon cred ca port cam 37-38. Puteti sa ma ajutati cu niste link-uri de la magazine?
Nu vreau sa cumpar online, dar asa sa-mi fac o idee la ce magazine din oras sa merg.

4 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Aici gasesti role reglabile Rollerblade de la 36, 5 la 40, 5. http://www.skates.ro/role/role-copii
Poti merge la magazin sa le probezi daca esti din Bucuresti

| Stefan988 a răspuns:

Pai mai bine fa-ti o idee in realitate ca pe net sunt editati tot felul de prosti te duci la mall la piata naa sau mai bine te duci la unu targ ceva sau la Kaufland...