| amc a întrebat:

Buna!
Are cineva idee cat poate costa o pereche de role cu roti din silicon?:d

19 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Eu am dat pe ele 150 de lei.

| Madalina1455684 a răspuns:

De la 100-150 lei in sus.In unele magazine conteaza si marimea. Daca e marimea mare e mai scump. Daca e marimea mai mica este mai ieftin.

| medex3 a răspuns:

De specialitate vreo 350 dar hobby 100-150.happy

| unknownn a răspuns:

Depinde de unde iei...eu am dat 2 mil jumate si le am de 3 ani si acum is bune
Dar gasesti si mai ieftine si mai bune

| Quiss a răspuns:

Depinde de marca care sunt rolele si de siliconul rotilor, de cat de "teapan" este, cat de mari sunt rotile, mai mult chestii.
Eu am dat 180 de Ron acum vreo doi ani pe ele, sunt si patine si reglabile, desi siliconul nu e chiar cea mai buna calitate. Bine, aici depinde si de drumurile pe care le strabati cu rolele...
Oricum, o pereche buna pleaca de la 150 de Ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si a costat in jur de 250 lei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce preturi baga astia de mai joslaughing nu i baga in seama ca numa te sperie cu preturi laughing pai depinde de role adica role dinsilicon silicon is cam 150 lei sau 200 de lei sau silicon plasticat care te tine vreun an doi is cam 100 de lei... 120-130 de lei. pacat ca nu stiu in ce oras stai... daca aveti si voi ca in alba iulia obiectiv sport ia`le de acolo is cele mai bune sau de la del`dodo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact.depinde de unde iei.eu sunt din slatina, si am luat de la un magazin unde se vindeau si role si biciclete.am dat in jur de 85 de lei noi.Sunt bune. Le am de ani de zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am dat 140 lei pe ele.is dl rco big grin

| mafi5 a răspuns:

Buna!
pai vreo 30 de lei, 40 sau 50

| Mariidc a răspuns:

Cele care nu prea se aud cand te dai cu ele pornesc de la 2 milioane

| Andreea98 a răspuns:

100-200-300-400-500 lei

| R0b3r7o a răspuns:

De la 100 ron in sus

| danaflorentina a răspuns:

Pretul unei perechi de role din silicon porneste de la 150 de RONin suswinking

| miuna10 a răspuns:

Eu am dat pe role vreo 800 lei
au material foarte bun...
dar nu mai stiu de unde le-am luat, insa le am de 10 ani!

| dragutzzaa a răspuns:

Pai depinde de unde esti. Eu de exemplu, pe ale mele am dat 1 mil. jumate si vreau sa zic ca le am de vreo 2 ani big grin

| Pisii_Thau_Alina_1983 a răspuns:

Heii ar stii cineva cat costa o pereche de Role? Dar sa fie din Bacau si Din Real Fara Egal. as vrea si eu o pereche cine ma ajuta sa imi lase un mesaj. paa

| Pisii_Thau_Alina_1983 a răspuns:

Pai eu am dat 150 Ron. pe ele si le am de vreo 6 ani sunt foarte bune si sunt si eftine eu le-am luat de la Real Fara Egal.love struck si sunt fff bune