| DanceIsInYourHeart a întrebat:

Vreau sa-mi fac o trupa de dans formata din 26 de copii(15 fete si 11 baieti) si nu stiu ce nume sa-i pun.

P.S. Este vorba de un nume de trupa de dans de street dance/hip hop.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Accero a răspuns:

PerfectSkill sau BlackMirrorhappy mie mi se par potrivitehappy

| OnStepToDie a răspuns:

De ce nu te inspiri din Step Up de exemplu : The Mob [ MAFIA] sau The Pirates [PIRATII]. Incercati sa gasiti un nume impreuna, comunicati.O trupa nu inseamna doar dans, ci si vorba, fiti mai uniti. Daca vrei o trupa trebuie multa rabdare si imaginatiewinking daca ai imaginatie ai si numele trupei! Succes happy