| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Vreau să-mi lățesc încheiturile de la mâini în special de la mâna dreapta deoarece la mâna dreaptă am incheietura mai groasă și nu e așa lată ca la mâna stângă, există exerciți pentru lațirea încheiturilor mâinii?

3 răspunsuri:
| daniel889 a răspuns:

Da, schimba mana! happy N-o sa vina sa crezi dar alea sunt exercitiile pe care trebuie sa le faci happy Sigur, in sens invers si cu o bara (se numeste bara Z) nu cu altceva.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru daniel889):

La mâna dreapta am incheietura foarte groasă și aproape deloc lată vrea să știu dacă se poate face mai lata, am și o ganteră de 2 kg dacă mă ajută cu ceva, deoarece eu sunt dreptaci și greutățile le ridic mai mult cu mâna dreapta

| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti latesti incheietura, ca nu-ti poti mari oasele laughing)