| anonim_4396 a întrebat:

Wladimir Klitschko vs Jean-Marc Mormeck pe 10 decembrie...Cine castiga si cum? Ia sa vedem ce pareri aveti >:-

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Habar nu am, stiu ca meciurile lui Klitschko sunt aranjate si e posibil sa castigewinking Probabil se va termina la decizie zic eu

| Cipriaan a răspuns:

Wladimir Kltschko il bate in repriza 4 prin K.Owinking

| Psihom a răspuns:

Cred ca si la pariuri Wladimir va avea o cota foarte mica.Ar fi 150 de motive pentru care as merge pe mana lui Wladimir.E mult mai inalt, e mai tanar dar cu toate astea are mai multe meciuri si multe alte motive. Poate doar daca va dori sa o scoata de la parnaie pe Iulia Timoscenko si nu se va antrena corespunzator...

| Black1Star a răspuns:

Eu cred ca castiga Wladimir Klitscho prin K.Owinking