| daddy a întrebat:

Pentru iubitorii boxului la ora 23:30 pe protv e in direct, wladimir klitschko - eddie chambers pentru titlul mondial la cateogria grea
va uitati? happy
cine credeti ca va castiga?
eu spun ca klitschkowinking

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Din pacate nu am mai gasit bilete ca vroiam sa vad live, asa ma uit pe RTL. Cine castiga, clar Wladimir Klitschko, in runda a 7a prin KO tehnic, zic eu.
Vizionare placuta.
PS meciul este programat la ora 23:45 ora Romaniei.

3 răspunsuri:
| VladyCristian a răspuns:

Salut! Normal ca ma uit. Sunt fan Klitschko. happy Din pacate nu am putut ajunge la meci dar ma uit impreuna cu tatal meu la tv. happy Il va face KO :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariez pe Eddie. Nu stiu de ce, am o presimtire.

Răspuns utilizator avertizat