| davidpopescu a întrebat:

Wrestlemania 29 va fidifuzat pe voyo dar sunt sanse sa fiedifuzat si pe sport.ro?

11 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu sunt sanse. oricum il poti vedea pe www.wrestling-network.net GRATUIT! Dai la sectiunea live apoi da la schedule si dai in jos o sa iti apara wrestlemania 29 dai pe un channel.doar ca nu e hd daca vrei hd dai la buy hd pretul este destul de mare. daca nu intelegi add MessEnger wwe_iuli.Succes!

| Edwward a răspuns (pentru Iulian03):

Pe Wrestling-Network pentru HD costa 6 euro, asta e pret destul de mare?laughing pai inseamna ca nai vazut la skybox cat costa, 25 de euro.Iar pe voyo tot 5-6 euro costa dar nu e in HD.

| Iulian03 a răspuns (pentru Edwward):

Pe wrestling-network il poti vedea fara HD gratuit!

| RoBByRO a răspuns (pentru Iulian03):

Trebuie sa imi fac cont?

| Iulian03 a răspuns (pentru RoBByRO):

Da.Da add wwe_iuli daca nu sti

| MrEvil89 a răspuns:

Se difuzeaza si pe sport.ro

| diannna38 a răspuns:

Va difuza si pe voyo.ro si pe sport.ro. doar ca pe voyo va fi la 2noaptea si pe sport. ro la 4 dimineata

| LuCi82820 a răspuns:

Mai intai difuzeaza live pe voyo apoi dupa cateva zile difuzeaza pe sport.ro

| Edwward a răspuns:

Cel mai bine e pe Wrestling-Network.

| DaDiSk a răspuns:

Da se difuzeaza si pe sport.ro! Deabea astept! Sa vezi ce bataie isi i-a CM Punk!

| raulwwe a răspuns:

Se va redifuza dar nu se stie cand.Sport.ro sunt tare imprastiati cu wrestlingul. Dupa 7 aprilie gasesti pe youtube si peste tot meciurle de la wrestlemania 29.De obicei in America si tarile asta se difuzeaza wrestlingul cu aproape o luna diferenta fata de sport.ro.Eu le ziceam la prieteni dinainte ce se intampla laughing