| Georgicuță a întrebat:

Wrestlemania va fi exclusiv pe voyo. Dar am auzit ca cele 7 zile gratuite nu au inclus si Pariu cu viata, Wrestlemania XXVIII si inca ceva.Chiar e adevarat ca nu poti sa te uiti fara sa platesti?

1 răspuns:
| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!
Decii... Wrestlemania este la optiunea Per-Per-View si trebuie sa platesti pe langa abonament 3 euro si la Pariu cu Viata trebuie sa dai "Stop Free Trial" sau ceva de genu si de atunci o sa te taxeze si vei putea urmari Pariul.
Deci cu Wrestlemania trebuie sa platesti in plus.
Sper ca te-am ajutat.