| vasdqwe a întrebat:

X-plode de la Pro Nutrition sau Hot Blood de la Scitec, am nevoie urgent, de cineva care stie, in acest domeniu.

Răspuns Câştigător
| NDC12 a răspuns:

Nici unul dintre alea doua.

http://www.megaproteine.ro/......ter-600-g/

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru NDC12):

E mult mai scump no explode, fata de cele doua, iar in linkul tau, e cutia mica de noexplode, cea normala e 230, sau ceva de genu iar explode de la pro nutrition e 70 laughing

| NDC12 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Asa, si tie ti se pare ca sportul asta e unul ieftin? Decat sa iei un produs de rahat nu mai bine iei ceva mai scump si bun?

Nici nu ma obosesc sa caut No Xplode de la pronutrition daca zici ca e 70 de lei, imi dau seama ce produs bun e.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru NDC12):

E un sport foarte scump, dar fiecare are bugetul lui. daca ar fi dupa mine, si eu as baga mii de euro pe luna in sportul asta, as manca doar carne de somon, as baga cele mai tari cicluri, mi-as lua toata suplimentele posibile, de la arginina, la protectoare de articulatii, dar pana la urma am un buget. nu e un produs wow no explode, dar decat deloc e ceva. si eu folosesc no explode, si sunt ff multumit, dar 200 pe luna, pentru un incepator, mi se pare cam mult, in conditiile in care ai nevoie si de o proteina, cel putin

| NDC12 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Cam asa as face si eu, oricine cred ca ar face asta daca si-ar permite, dar totusi si eu ma limitez la un buget, doar faceam referire la suplimentele ieftine dar proaste, ca sunt destul de multe, totusi, el ca incepator nici nu stiu de ce are nevoie de No Xplode, eu in locul lui as lua o proteina buna, asta daca nu lucreaza 10 ore/ zi si nu mai are energie si pentru antrenament.

14 răspunsuri:
| mleonte81 a răspuns:

Iti pierzi timpul.

http://www.megaproteine.ro/Aminoacizi/ON-Amin-O-Energy-270g/
Asta da in mare parte rezultate mai bune asta ti-o garantez.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mleonte81):

Amino? rolling on the floor

| mleonte81 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da.Oxidu asta nitric iti poate crea probleme cu somnul mult prea mari si pomparea care o ofera eu nu am vazut sa fie mai buna ca la Amino.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mleonte81):

Pai amino nu ofera pompare deloc happy

amino doar reface fibrele dupa antrenament ( ca o proteina, care e facuta din amino )

| mleonte81 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ofera ce ofera dar cand luam Amino aveam o energie sa imping mult mai mult decat cu un ozid nitric, deci mai multe reps=mai multa pompare.Da, cred ca ajuta si la recuperare in timp ce faci, deci parerea mea e mai bun ca iti da mai multa forta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mleonte81):

Amino nu-ti da deloc forta, e doar o iluzie.

Forta iti da creatina si oxidul nitric ( ala adevarat, nu pronutrition si alte prostii )

Un oxid nitric bun e vreo 250-300 de lei o cutie.

| mleonte81 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ciudat,da cu Amino aveam rezultate mai bune fata de No-xplode, sau Bsn. Poate e doar la mine acuma.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mleonte81):

Da, fiecare om are rezultate diferite, de-aia e un sport foarte "subiectiv" happy

In definitiv, conteaza ce functioneaza pentru corpul tau.

De la creatina simti ceva?

| mleonte81 a răspuns (pentru Cosmin86):

Probabil ca ceva facea...De simtit nu.De la Amino sinteam energie rapid dupa ce luam. Oricum acu nu mai fac sport de vreo 3 ani, ca altele...

| Tirlea_Calin_1997 a răspuns:

Pro Nutrition