| xSega a întrebat:

A experimentat cineva vreodata efectul mandela?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Niciodata sa nu ai incredere in amintiri. Creierul formeaza si sterge dupa bunul plac informatiile. Asa isi face el ' racirea '. Efectul Mandela poate fi un alt spectru al unei imaginatii bogate. Banuiesc, nu sunt expert!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul isi aduce aminte de ce s-a gandit sau a crezut in trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data am aflat dintr-un filmulet de pe YouTube despre asta si am fost foarte entuziasmat, pentru ca parea ceva foarte interesant.
Cand am cautat dupa aia mai multe in legatura cu subiectul asta am vazut ca peste tot se repetau aceleasi cateva exemple pe care le aflasem deja din primul filmulet si m-am lamurit ca nu e cine stie ce.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Da, si m-am contrazis rau cu a mea colega!