| LauBau a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa experimentati efectul Mandela?

7 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Da,oarecum.
Nu exclud ca universurile paralele sa existe.
E chiar foarte probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Pentru cei care nu stiu despre ce este vorba:
https://www.youtube.com/watch?v=WLUVikasVqU

| AlexCristi97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Privind clipul asta, am experimentat si constientizat efectul Mandela...

| Betty12345678 a răspuns:

Se spune ca toti trecem prin aceasta stare.Majoritatea pur si simplu o ignoram.Deci nu pot sa zic ca nu.

| alin131 a răspuns:

Fizic.

400 ron in portofel, cheltuiti 100, seara ramasi 300, dimineata erau 400.

100% sigur ca nu mi-a i-a pus nimeni acolo si ca am cheltuit 100.

am patit asta de 2 ori.

| Ivy86 a răspuns:

Da. Chiar am fost socata urmărind filmulețele de pe YouTube.
Cel puțin vreo 5 amintiri coincid : Luke, I am your father; Mirror, mirror on the wall; Interview with a vampire; etc

| Zoltan_Paljanos_1985 a răspuns:

Nu am experimentat, dar am văzut pe alții care vorbeau aiurea. happy