| anonim_4396 a întrebat:

A trait cineva experiente paranormale? Daca da, sa imi trimita un mail daca doreste sa il ajut, si va rog sa nu ma luati la misto! Ma refer la fantome, mormoni, strigoi etc.

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Mormonii sunt o secta religioasa din America. Poate ai vrut sa scrii "moroi", sinonimul regional al lui "strigoi". In rest, nu cred in asa ceva.

8 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Cum ai relationa la un mesaj de genul: Du-te la "seful" tau?

| Bacemi a răspuns:

Au fost unele momente in care simteam ca nu sunt singur, cateodata se intamplau lucruri dubioase dar nimic iesit din comun prea mult. Probabil doar rodul unei imaginatii prea bogate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alergam in noapte si o vedeam acolo inbracata toata in alb si-mi facea semne sa ma duc si eu, contrar vointei mele, ma indreptam spre ea pina cind am rupt-o la fuga in sens contrar dar degeaba ca parca se intindea pretudindeni ca o molima imposibil de oprit.Era nevasta-mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar... unde este adresa de mail?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.eu am avut. dar cum ma poti ajuta? sa ma afumi cu par de mormon?

| MS13 a răspuns:

Era intr-o noapte pe la 12 si ceva, eram cu varul meu, ne pregateam de somn si dintr-o data auzim amandoi cum cineva ma striga insistent din fundul gradinii ( ma stiga pe nume si cu vocea bunicai mele ). A fost terifiant cu toate ca m-am dus afara parca, controlat. Tind sa cred ca erau acele spirite rele denumite "iele" sau "frumoase". TE ROG SA MA CONTACTEZI mail:Norbi_Dinamo@yahoo.com

| Cineva_7459 a răspuns:

Pai...eu am vazut impreuna cu toata familia(=4) noaptea pe la vreo 11 o lumina de faruri de masina(eram pe drum) si tati a pus faza scurta si cand am dat curba nu era nici o masina. Ceva interesant.