| geani87 a întrebat:

Ați trăit vreodată experiențe paranormale?

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu numai o dată.

| J0B0MAT a răspuns:

Da

| gemeni6226 a răspuns:

Dure nu dar mai micute da.De exemplu ca intr-o zi desi eram sigur ca nu am pus nici un biscuite linga crucea lui Isus totusi au aparut acolo 4 erau ca niste biscuti simpli dar aveau inscriptie straina.Altceva o data in ianuaria anul acesta dupa ora 12 am auzit o bufnitura parca ceva greu ar fi cazut si s-a spart ceva, faptul ca a cazut punga in care tineam globurile luate de pe pom as mai fi inteles dar nu am realizat cum a cazut un ornament bine legat de minerul mobilei pe care initial m-am chinuit sa-l dau jos si nu am reusit iar sfoara de care era legata nu era rupta sa motiveze cum a cazut jos.Acus 3 ani am patit ca un suport de fier a cazut de pe un raft unde am avut de lucru si doar 1 cm m-au despartit sa nu-mi cada in cap si sa nu patesc oarece.(a aterizat la 1 cm de mine)

| Lukasssz a răspuns:

Niciodata.

| oglindasultanului a răspuns:

Om avand o experienta paranormala = singur si fraier.

| Cheo0S a răspuns (pentru oglindasultanului):

Nimeni nu e singur viata ne f pe toti laughing
Poza noua? :-X

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Atunci cand eram copil, doua femei rauvoitoare i-au facut vraji mamei mele folosindu-se de magie neagra. Aveam 7 sau 8 ani pe atunci.
Imi era frica sa stau singur in casa si in orice camera, deoarece ma simteam privit cu ura de catre o prezență invizibila puternic negativa.
Mama spunea ca noaptea auzea pasi in camera desi nu se afla nimeni altcineva acolo decat eu si ea iar noi stateam asezate in pat.
Mi-a mai povestit ca mobila troznea tare si ca daca incerca sa aprinda candela, aceasta se stingea de indata.
Aveam o cruce din plastic cu suport agațată intr-un cui in camera mamei iar dupa lasarea intunericului, suportul acela incepea sa se invarta, in plus de asta, pe timpul noptii eu vedeam ceva alb care venea in dreptul meu.
Din fericire, am reusit sa trecem peste asta cu ajutorul bunavoinței si iubirii lui Dumnezeu care a avut mila de noi si a alungat răul din casa noastra.

| geani87 explică (pentru anonim_4396):

Ce oameni fără minte exista pe lumea asta. Oricum lucrurile alea s-au întors asupra lor sigur

| anonim_4396 a răspuns (pentru geani87):

Mai am uneori paralizii in somn dar daca spun numele Domnului si Il chem sa intervina, ma trezesc.

| Jus7t a răspuns:

Da.

| TheStrategist a răspuns:

Nu

| Anonim67377882 a răspuns:

Nu, dar am simtit ca in unele locuri nu ma simt in largul meu ori simteam ca pur si simplu imi pierd mintile. Daca asta se poate numi paranormal.