| 4b a întrebat:

Ai prefera să mori împăcat, printre prieteni, la vârsta de cincizeci de ani sau chinuit şi singur la optzeci? Ţine cont că, în general, ultimii treizeci de ani vor fi fericiţibig grin

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Live fast and die young. big grin

26 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mort la tinerețe, decât chinuit de boală la bătrânețe!
Pa, pa.

| Hombre a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si de ce nu o faci? Oricum batranetea e boala sigura.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Hombre):

Bună.
Tu nu mai ai loc în spațiul acestui site de tot mă "alergi"?
Pa, pa.

| Hombre a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ba da, dar nu pot sa nu recunosc ca te alerg ca imi esti draga.winking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Hombre):

Bună din nou.
Dacă tot îți sunt "atât de dragă" nu mă mai chinui!
Pa, pa.

| Terente20 a răspuns (pentru Hombre):

Ce dura a fost cu tine sad
acum mi te imaginez plangand cu capra ta in brate si sticla in bot...

| 4b explică (pentru Terente20):

Iti dai seama cata suferinta...

| Terente20 a răspuns (pentru 4b):

Pai nu vezi ca nu mai zice nimic, acum e in baie, uite ce face
http://www.youtube.com/watch?v=Ju9jgaUogWo&t=2m10s

| 4b explică (pentru Terente20):

Hombre e om serios si te rog sa-ti stergi postarea satanicalaughing
Sanatatewinking

| Terente20 a răspuns (pentru 4b):

Ete e om serios si chiar daca ar fi, lasa ca are destui ani cat sa nu bage in seama\supere pe unul ca mine.

| Hombre a răspuns (pentru Terente20):

Oarba dupa voi, nici in baie nu mai esti sigur ca esti singur. laughing

| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă eşti chinuit înseamnă că a trecut ceva timp de când te apasă acel ceva, şi decât să am conştiinţa încărcată şi să nu am cui să îi spun, mai bine mor mai repedelaughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Aleg sa traiesc singur in suferinta, fara 30 de ani de fericire.

| Wøodenpints a răspuns:

Singur, la vârsta de 50 de ani.
Nu vreau să-mi suporte nimeni hoitul, deci mi se pare cevasinistru să mori printre prieteni. Şi nici nu vreau să apuc vârsta impotenţei, aşa că nu văd de ce ultimii 30 sunt cei mai fericiţi.
Adică, ce-i aşa fericit să fii un moş care ia viagra şi încă 20 de pastile pentru prostată, ficat, inimă şi alte organe, pe care nu-l mai ţine corpul să facă ce a făcut înainte sau să se distreze.

| Jardelin a răspuns:

Mai, da' viteji mai sinteti! Toti vreti sa muriti la 50 de ani! Dar cind o sa ajungeti pe la vreo 40, sa vedeti cum va lasati pe capete de fumat, de pierdut nopti cu gagicile, de baut, de bagat in voi gratare, in speranta ca poate va mai inzdreveniti putin ca sa mai cistigati citiva anisori la viata!

Ba chiar as indrazni sa spun ca unii dintre voi veti descoperi subit ca, ce sa vezi, exista si Dumnezeu!

| Delicacy a răspuns:

Oricum ar fi, moartea e aceeaşi pentru toţi.Nu mă ajută cu nimic dacă mor împăcată la vârsta de 50 de ani sau chinuită la 80 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce sa nu mor la 180, multumit si fericit ca exist si ca nu sunt o povara pentru nimeni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi asiguri fericirea in perioada 50-8o de ani (si cred ca realizezi ce inseamna "fericire" pentru un barbat, in acest interval), prefer ca in ultimile luni sa-mi anulezi fericirea (singuratatea este subinteleasa), deci sa ma chinui.

| MEIALI a răspuns:

Mai bine mor la 80, plus ca nu am prieteni.

| Terente20 a răspuns:

Pe langa intrebare, la care raspunsul este evident, tu crezi ca mai apuci 80 de ani, indiferent cum? avem noroc daca mai apucam 60. nu vezi ca la 25 de ani ne cad dintii din gura, cazurile de cancer s-au inmultit grav s.a.m.d
din cauza la ce baga astia in mancare si aerul care-l respiram, nu stiu unde stai tu dar du-te la oras si mananca o rosie...are gust de apa si atat.

| EdwardTeach a răspuns:

Singur, jucând jocuri pe PC şi masturbându-mă la filme porno cu roşcate.

| Terente20 a răspuns (pentru EdwardTeach):

Naturale sau vopsite? alea naturale roscate si la fofo sunt naspa...

| Jardelin a răspuns (pentru Terente20):

Tiganul din avatar e cumva ala cu "şasă cai frumoş"?

| DigiMind a răspuns:

As prefera sa mor cand nu mai am pe altcineva in jur decat pe acela care va aprinde rugul.

| tudorviorel a răspuns:

De obicei daca ai prieteni esti un om bun, ori esti intro functie si asa zisii prieteni odata ce nu vei mai fi in functie te vor parasi, probabil la asta te referi.prietenul la nevoie se cunoaste.citi sint bolnavi prin spitale oare sint inconjurati de prieteni.

| aLLu17 a răspuns:

Mai bine mor la 50 de ani decat sa stau singura si chinuita pana la 80 laughing. daca am pe cineva langa mine nu conteaza pana la cat traiesc daca sunt cu el...doar sa murim am2 o datalaughing