| anonim_4396 a întrebat:

La intrebarea asta as prefera sa raspunda baietii. Am fost intr-o excursie de 4 zile unde s-a nimerit sa fie si crush. In fiecare seara noi doi rămâneam ultimii si ori stateam de vorba, ori ne sărutam. In timpul zilei se uita la mine mereu. La un moment dat mi-a cerut un elastic si de atunci il poarta la mana. Dar nu ne-am mai vazut de cateva saptamani si nici nu am tinut legatura. Prietena mea a facut un cont fals de pe care l-a intrebat daca e singur si daca ii place de cineva, iar el a zis ca nu ii place de nimeni si e singur, chiar daca inca imi poarta elasticul si zambeste cand imi aude numele (stiu de la niste prieteni). Ce sa fac? Doar m-a folosit? Adica parea destul de clar ca ma placea, statea cu mine noaptea chiar daca murea de somn si ii era frig.

7 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Daca nu avea sentimente fata de tine nu mai statea in fiecare seara si vorbeati, sarutati etc. deci e clar ca te iubeste. Ia legatura cu el acum, ce mai astepti? daca el nu are numarul tau si doar tu il ai pe al lui pai e clar de ce nu a-ti mai facut legatura.

| Stincker3043 a răspuns:

Scrie-i frate atunci, ia legatura cu ea si poate iese vreo relatie

| devilshelp a răspuns (pentru Stincker3043):

I-am scris si nu a raspuns de aia zic ca poate m-a folosit

| Alex704 a răspuns:

Pai i-a raspuns prietenei tale ca e singur si nu ii place de nimeni din simplul motiv ca tu nu i-ai mai dat niciun semn ca ai fi in continuare interesata de el.Nu cred ca s-a folosit de tine, adica doar v-ati sarutat, daca era genul acesta de baiat sigur te forta sa faceti mai mult de atat.Lucrul cel mai simplu (si natural) de facut este sa ii dai mesaj sau sa va intalniti si sa reluati legatura daca tii la el cu adevarat.

| devilshelp a răspuns (pentru Alex704):

Pai chestia e ca i-am dat mesaj si nu a raspuns. Am luat numarul lui de telefon de la cineva si i-am dat mesaj pe WhatsApp. A fost activ, dar nimic

| Alex704 a răspuns (pentru devilshelp):

Baiatul avea numarul tau?

| devilshelp a răspuns (pentru Alex704):

Nu. Doar eu il aveam pe al lui