| anonim_4396 a întrebat:

Ai vazut in viata ta vreun experiment stiintific cu ochii tai?

5 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

Experiment stiintific cu quarci cu bosoni Higgs nu am vazut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vad mereu, topirea ghetii, inghetarea apei, fierberea apei, reactii chimice in tigaie cand fac mancare etc.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord, dar intr-un loborator ai fost?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da, la liceu. Calcularam vitezele unor reactii, spre exemplu, acid sulfuric cu apa.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo,ma bucur, sa continui sa faci experimente de genu sau sa asisti la asa ceva