| RebelafaraNume a întrebat:

Ajutor! Imi e frica! Sunt singura acasa! Stau cu bunicii iar ei m-au incuiat in casa ca sa nu plec ( ceea ce fac de obicei).Dar ieri m-am uitat la Anabelle si nu stiu de ce *** am vrut sa fiu si eu vanator de fantome ca Edd si Loraine. Am in casa 3 papusi de acelea de tip vechi de la bunica.Una e foarte mare si are niste ochi caprui cu niste nuante rosii.Si am zis: Primesc spiritele si demonii sa posede aceasta papusa! Si acum sunt singura acasa! Si sa mor! Aud cum usile se se deschid prin casa, si niste sunete foarte ciudate! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| JustBlackNoGrey a răspuns:

Inchide-ti usile si geamurile, spune o rugaciune, arunca cu ceva apa sfintita prin casa si termina cu ritualurile prostesti facute din curiozitate prosteasca

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Cum mai e treaba? ai avut apa sfintita acasa la tine?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cool povestea, poate te violeaza fantimele eu spun sa iei anticeptionale sa nu ramai gravida cu vreo fantoma, asta nu e intrebare la categoria asta sti ce inseamna stiinta si filozofie

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te si inchide usile, ca s-a facut destul curent si de aia se trantesc!
Mai bine inchide geamurile, ca nu se mai deschide usile de la curent

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Off... poor suflet. Vei afla soon ce minte de kid de 10 ani ai.

| RebelafaraNume explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pai am 10 ani.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru RebelafaraNume):

Oh, copil spoiled deja.

| RebelafaraNume explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Copil spoiled esti tu si cu mama ta!