| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva intrebari:
Oare extraterestrii fac teste pe noi in schimbul tehnologiei lor?
Ne-au implantat cipuri care ne pot ucide cand apasa pe buton?
Au fost pana acum oameni in zona 51?
S-au mai intors?

Răspuns Câştigător
| GlowingShadow a răspuns:

Intrebarea 1:
Deaocamdata nu exista nici cea mai mica dovada ca E.T. ar face experimente pe noi. Toti cei care au facut asemenea declaratii s-au dovedit a fi mincinosi ordinari ( ca Adamski, Betty si Barney Hill etc.). E haios cum Adamski a vorbit despre excursii pe Luna cu ei, si povestea cum partea intunecata a Lunii e plina de paduri, lacuri si viata. Restul paranoicilor au fost cica pe Venus, apoi Marte, si tot se muta E.T. mai departe cum ajungem noi sau sondele/roverele trimise de noi ne arata ca nu exista viata inteligenta pe unde spun lunaticii astia. De aici se poate deduce cat de adevarata e povestea. Apoi, oamenii uita ca nu numai SUA are sateliti care pandesc Pamantul zilnic 24 din 24. Are China, are Rusia, are India, Franta, Germania, Canada si zeci de alte tari au fel si fel de sateliti pe orbita in jurul Pamantului. Chiar daca prin absurd SUA are tine secret vizitele lor, e imposibil sa intre nedetectat in atmosfera printre miile de sateliti militare, meteo, fel si fel de sensori etc. ale altor tari.

Intrebarea 2.
Nimeni n-a vazut sau examinat un cip extraterestru, in afara de unii plictisiti de pe YouTube & co. E ciudat cand sunt rugati sa dea "cipurile extraterestre" la examinat, ori dispare cipul, ori se dovedeste a fi a banala bucata de metal terestru.

Intrebarea 3.
Da, chiar si acum lucreaza oameni acolo, logic. Vorbim despre o baza militara secreta (ma rog, nu mai e asa secreta, dar bine pazita), unde s-au dezvoltat proiecte ca avionul spion U-2 (principalul motiv pentru care s-a construit baza in anii 50). Apoi, faimosul avion Blackbird tot acolo s-a nascut. Fiind o baza foarte bine pazita, normal ca se nasc legende demne de filme Hollywoodiene.

Oamenii care ignora atentionarile, semnele, in cele mai multe cazuri sunt arestati pe loc. Eu personal inca n-am auzit ca cineva sa fie impuscat de armata (desi au voie sa foloseasca forta letala), de arestari insa am auzit (chiar si cei de la BBC si-au incercat norocul, si n-au avut o experienta prea placuta). Oamenii nu inteleg ca e o baza militara unde nu se joaca dea OZN sau alte aiureli. Daca-ti faci de cap, suporti consecintele.

| Stell99 a răspuns (pentru GlowingShadow):

Mda...Tehnologia noastra cu siguranta ca poate detecta o nava cu un milion de ani mai avansata decat orice exista in prezent happy
Si chiar daca ar detecta..Nu se face public
Se creeaza panica la nivelul maselor de oi.

| GlowingShadow a răspuns (pentru Stell99):

Asta e povestea voastra, o stiu. O vreme am crezut si eu in E.T. cel rapitor, pana am avut 14 - 15 ani. Apoi am invatat ce ar inseamna sa te duci haihui prin univers. tongue

| Stell99 a răspuns (pentru GlowingShadow):

laughing))
Ce ar insemna ia zi?
Nu vezi ce aberatii debitezi? Ei nu se duc haihui ci la anumite planete tinta.
Daca noua nu ne permite tehnologia astfel de calatorii asta nu inseamna ca lor nu.

Macar nu mai vorbi aiurea si dezinforma.

| GlowingShadow a răspuns (pentru Stell99):

Eu niciodata nu zic ca n-ar exista viata altundeva prin Univers, dar de aici si pana la o civilizatie capabila de excursii interstelare, intergalactice a cale foarte lunga. Multi nu inteleg ce distante imense sunt intre stele, sa nu mai vorbim de distantele dintre galaxii. Multi nu inteleg ce energii imense trebuiesc sa te joci cu spatiul, pentru ca viteza luminii e viteza melcului prin Univers. Multi nu pricep ca energiile respective sunt detectabile. Da, avem tehnologia necesara de a detecta orice miscare neobisnuita de dimensiunea asta. Bun, daca eu vorbesc aberatii, poate ne spui de unde stii tu programul lor? Faci niste afirmatii de parca ai fi vorbit cu ei, de parca ti-ar spune programul lor. Asta e aberant, nu realitatea.

| Stell99 a răspuns (pentru GlowingShadow):

Nici tu nu intelegi ca ei calatoresc prin dimensiuni superioare ale realitatii.
Acolo viteza luminii este depasita de sute de milioane de ori.
In acele dimensuni nu se aplica aceste legi ale fizicii din spatiul tri-dimensional!
Acolo sunt alte legi ale fizicii.

Il citez pe un prieten :

Tu crezi ca neobisnuitul e conspiratie!
Eu am citit in multe carti acest informatii deci am dovezi.
Tu vii doar cu limitarile stiintei! Stiinta este o dogma!
Cine renunta la religie imbratiseaza stiinta asta primitiva care are ca scop limitarea omului in gandire si inducerea faptului ca civilizatii intergalactice sau interstelare sunt basme.

Nu vezi ca e destul de ciudat faptul ca atat religia cat si stiinta neaga faptul ca mai exista viata in univers? Amandoua merg mana in mana desi nu pare asta.

Pune mana si documenteazate si din slte surse nu doar din ce spune Stephen Hawking sau alti savanti de genul care spun ca viata extraterestra este o prostie.Ei sunt platiti ca sa spuna asta sau obligati!

Cum se face ca exista mii de autori de carti si sute de mii de marturii despre ozn-uri si extraterestrii prezenti pe pamant?
Ti-am zis de cartea scrisa de Steven Greer dar ai inceput sa jignesti un om care a studiat mai mult de 30 de ani din viata acest subiect.

Esti la fel ca crestinii care cenzureaza ce nu le convine.
Din cauza celor asemanatori tie vom deveni toti sclavi!
Preferati sa traiti in ignoranta si sa nu va documentati si din alte surse.

Oricum vorbesc degeaba.
Iti intra pe o ureche si iti iese pe alta laughing

| GlowingShadow a răspuns (pentru Stell99):

Nu ca vorbesti degeaba, faci afirmatii total nefondate.
Exemplu: "ei calatoresc prin dimensiuni superioare ale realitatii."
Ce sunt dimensiunile superioare ale realitatii? De unde stii tu asa sigur cum circula ei?
Viteza luminii nu se poate depasi in spatiu, iar orice civilizatie ai fi, nu schimbi legile fizicii de baza. Cum si NASA pana-n ziua de azi foloseste legile lui Newton pentru a calcula traiectorii, orbite etc., chiar daca am evoluat tehnologic vorbind de 100 de ori fata de vremea cand a trait Newton. Deci, daca viteza luminii nu se poate depasi, trebuie sa te joci cu spatiul sa poti face excursii printre stele, galaxii.
Alta afirmatie nefondata:
"In acele dimensuni nu se aplica aceste legi ale fizicii din spatiul tri-dimensional!" - iarasi, de unde stii? Ai fost acolo? Iti convine sau nu, Universul e 3D. Unii mai adauga si timpul ca a 4-a dimensiune.

Apoi, alta afirmatie aiurea:
"Stiinta este o dogma!" Nu confunda stiinta cu religia. Stiinta nu merge pe idei neverificate. Stiinta lucreaza cu calcule exacte, experimente, verificari, deci lucreaza cu fapte, nu cu dogme.
Apoi, alta afirmatie nefondata, chiar o pot numi o prostie imensa:
"Nu vezi ca e destul de ciudat faptul ca atat religia cat si stiinta neaga faptul ca mai exista viata in univers?" Stiinta nu neaga existenta vietii in Univers, ba chiar spera sa gaseasca si in sistemul nostru solar. De asta avem roveri pe Marte, de asta vrem sa trimitem sonde sa examinam oceanele de sub gheata lunilor Europa si Ganymede. De asta avem programul Kepler care a gasit peste trei mii de exo-planete deja. Deci, afirmatia cum ca stiinta nu accepta ideea existentei vietii extraterestre e o prostie mai mare ca Universul.
Apoi, Stephen Hawking niciodata n-a spus ca nu exista viata in Univers. Ba chiar a avertizat omenirea ca nu e neaparat o idee buna sa trimitem multe semnale prin spatiu, avand in vedere ca nu stim ce fel de E.T. le-ar putea detecta. S-ar putea sa nu avem o surpriza prea placuta.
In concluzie, a spune ca oamenii de stiinta sunt platiti sa nege posibilitatea vietii extraterestre cand chiar O CAUTA, e o aiureala imensa.
Iti pun o alta intrebare:
Cum se face ca sunt mii de autori si sute de mii de marturii despre fantome, demoni, ingeri, si pana acum nimeni n-a reusit sa le dovedeasca existenta? Cam asta e si cu OZN-urile.
Circula o gluma pe net: "Uite, un OZN! Adu cea mai proasta camera foto/video pe care avem sa-l filmam!"
Eu nu l-am jignit pe Steven Greer, doar ti-am prezentat realitatea despre el.
"Din cauza celor asemanatori tie vom deveni toti sclavi! "
Paranoia nu se trateaza pe TPU, ci sunt oameni de specialitate care te pot ajuta.

| Stell99 a răspuns (pentru GlowingShadow):

1.Un spectru al realitatii inglobeaza mai multe dimensiuni.
Noi traim intr-o dimensiune de la periferie. Poti sa citesti Contact extratrrestru de Steven Greer si sa aflii adevarul.

2. Tu faci afirmatii total nefondate despre Steven Greer! Tu crezi ca cunosti tainele universului si te crezi mai destept decat un om de stiinta (fizician) dar nu ai habar pe ce planeta traiesti!
Sincer iti spun..Il cunosti personal pe Steven Greer? Erai cu el cand se intalnea cu Directorul CIA?
Nu am mai vazut in viata mea o asemnea aroganta! Tu la viata ta te-ai intalnit cu lideri mondiali perosnal? Ai vorbit cu ei despre securitatea mondiala? Tu te auzi ce spui? laughing
Tu esti un nimeni frate! Iar eu la fel! Nici unul dintre noi nu e in masura sa critice asemnea oameni! Nici unul dintre noi nu e in masura atace in halul asta un asemnea om si sa afirme ca detine adevarul absolut!

3.Iti spun inca o data! Legile fizicii descoperite de noi! Noi am inceput sa avansam in fizica de cateva sute de ani! Ei au sute de mii daca nu milioane de ani de evolutie in fizica.
Au facut descoperiri pe care noi nu le vom face nici macar peste mii de ani daca vom mai exista!
Ei cunosc secretele universului! Au sute de mii sau milioane de ani de evolutie!

4. Stiinta impusa de catre iluminati este o dogma! Este o prostie aberanta pe care majoritatea oamenilor o inghit!
Stiinta reala este utilizata in Area 51 sau alte baze secrete!
Asta este o porcarie pentru a prostii masele de oameni!

5.Am uitat sa pun viata inteligenta! De obicei stiinta neaga ca mai exista viata inteligenta in univers! Stephen Hawking pana acum cativa ani afirma ca suntem singura civilizatie inteligenta din galaxie laughing Ce ineptie laughing

6. Stiinta este o dogma! Stiinta servita de iluminati pe masa maselor de oameni este o dogma!
Stiina reala nu este! Stiinta reala este ascunsa si folosita doar de anumiti oameni!

7. Daca refuzi sa te documentezi si din alte surse si inghiti doar ceea ce vomita stiinta iluminatilor nu ajungi bine. Ai auzit de Toni Victor Moldovan?

Citeste Programul Terra scrisa de Toni si Contact extraterestru de Steven Greer.
Nu ai citit cartile dar iti permiti sa vorbesti aiurea despre ele.
Si tu mai zici ca eu fac afirmatii nefondate laughing

8. Demonii si ingerii sunt extraterestrii.
Oamenii de pe vremea aia nu au inteles ce se intampla si au zeificat civilizatiile extraterestre!
De asta si atatea religii in lume!

| Stell99 a răspuns (pentru GlowingShadow):

Si inca ceva! Stephen Hawking avertizeaza sa nu mai trimitem semnale in spatiu!
Ok.Dar acele semnale calatoresc cu viteza luminii! Deci daca o civilizatie aflata la 1000 de ani lumina distanta le depisteaza si pleaca catre noi.
Ei vor ajunge aici pete doua mii de ani de la lansarea semnalului.
Asta daca calatoresc cu viteza luminii!

Nu vezi ce aberatie?
Si poate nici nu sunt ostili.
Asta e tentativa de creeare de panica.

| T0T a răspuns (pentru Stell99):

E aiurea să presupui că ceva poate ajunge altundeva neapărat parcurgând acea distanță și de asemenea presupunând că pentru a o parcurge trebuie să fie depășită viteza luminii. Tu nici nu cunoști conceptul de dimensiune iar majoritatea cărților enumerate de tine au cuvântul "Extraterestru", nici nu ne miră de explicațiile nefondate, așa cum zicea Shadow. Oricum vorbind de distanțe, spațiul și timpul se pot "îndoi". Tu poți străbate acea distanță parcurgând o gaură de vierme. Ar fi mai fondat să zicem asta decât să zicem că depășesc viteza luminii. Cât despre legile fizicii ele nu se schimbă, sunt aceleași dar depinde cum le aplici și în ce situații le aplici. Asta e cireașa de pe tort a aberației, spunând că în acest univers vorbim de alte legi ale fizicii.

| Stell99 a răspuns (pentru T0T):

Tu de unde ai mai aparut?
Cine se aseamana se aduna.

Steven Greer explica cu lux de amanunt cum calatoresc extraterestrii.
Cea mai folosita metoda este de calatorie prin dimensiuni superioare ale realitatii!
Sau si de pliere spatiu - timp dar nu stiu cat de folosita este.

Voi sunteti in stare sa criticati ceea ce nici macar nu a-ti studiat!

| GlowingShadow a răspuns (pentru Stell99):

1. "Noi traim intr-o dimensiune de la periferie. Poti sa citesti Contact extratrrestru de Steven Greer si sa aflii adevarul." - iarasi o afirmatie nefondata. Steven Greer, ca si majoritatea ufologilor vorbeste fara vreo dovada stiintifica. Nici macar una singura. Povesti de adormit copii.
2. Steven Greer nu s-a intalnit cu seful CIA. E una dintre zecile de minciuni ale lui.
3. Iarasi afirmatii nefondate. N-ai de unde sa stii ce stiu ei, n-ai de unde sa stii cat avansati sunt alte civilizatii din Univers. REPET a nu stiu cata oara, legile de baza ale fizicii NU LE SCHIMBA nici cea mai avansata civilizatie din Univers. Astea sunt legi care tin Universul asta plin de visatori ca tine impreuna.
4. Iluminati nu exista. Organizatia s-a desfiintat la sfarsitul secolului XIX. Stiinta nu e impusa de nimeni, ea se poate verifica, calcula, sustine cu experimente. NU e o dogma, stiinta se bazeaza pe fapte ce se pot verifica. Nu mai vorbi aiurea.
5. Stephen Hawking si nici oamenii de stiinta nu neaga posibiliatea vietii extraterestre (fie ea de orice fel, inteligenta sau nu). Termina cu prostiile de doi lei. Daca nu esti informat, mai bine taci, ca te faci de ras degeaba.
6. Nu stiu sa rad sau sa-mi fie mila de tine. REPET, stiinta se poate verifica cu experimente, calcule si asa mai departe. NU E O DOGMA ca religia. Care parte din asta ti-e greu sa intelegi?
7. Am citit peste o suta de carti din tema UFO, (Timothy Good, Daniken, Greer, John Keel si multi altii). Presupunerea ta ca n-as fi informat e falsa.
8. Aici deja depasesti orice limita a realitatii.

| GlowingShadow a răspuns (pentru Stell99):

Cand Greer o sa aiba o nava spatiala extraterestra in garaj, examinat, studiat in amanunte atunci poate vorbi despre cum calatoresc E.T. Pana atunci e poveste Cartoon Network.

| T0T a răspuns (pentru Stell99):

Definește dimensiunile. Văd că habar nu ai ce sunt alea.

| Stell99 a răspuns (pentru GlowingShadow):

Mai bine ti-ai plange tie de mila, pentru ca esti vai de steaua ta!
Nu ai citit nimic din seria ufo!

Sunt doua posibilitati :

1. Nu ai citit nici macar o pagina, pentru ca ai fi avut o altfel de gandire!

2.Ai citit dar ai fost indoctrinat de mic cu "stiinta", si tot ce ai facut a fost sa citesti "mecanic" fara sa intelegi, absolut nimic!

3.Tu nu intelegi ca sunt dovezi, dar tu nu le vezi!? Dovezile si adevarul sunt in fata ochilor tai!
Tu nu vezi dovezile si adevarul din pricina dogmei tale evidente, si anume "stiinta"!
Lasama in pace cu verificarile si calculele tale.
Eu ma refer la limita impusa de stiinta iluminatilor!

4.Ai dovezi ca Steven Greer minte? Tu ceri dovezi dar nu oferi! Vreau sa vad dovezi, nu ineptii debitate la nervi! Documente oficiale ai? Sau dosare declasificate? Nu cred.
Steven Greer este om de stiinta (fizician) deci are tone de dovezi de partea lui.
Problema este, ca tu nu le vezi! Degeaba ai citit (daca ai citit) cartea lui Contact Extraterestru!
Pentru ca nu ai vazut nimic! Ai citit 'mecanic", si cel mai probabil fortat! Asta pentru a te lauda, cu intelectul tau.laughing
Daca vrei sa stii, mai este un volum. Contact extraterestru volumul 2.
Aici sunt prezentate, o enorma cantitate de dovezi!

Tu nu le vezi din pricina dogmei tale, care ti-a inchis mintea!

5.Stephen Hawking ieri zice ceva si azi altceva.
Asa cum apare prin documentare sau interviuri.

6.Am obosit sa tot iti explic, ca nu ai dreptate!
Degeaba ma chinui cu tine!
E ca si cum i-as explica unui babuin, ce este un limbaj de programare!

| GlowingShadow a răspuns (pentru Stell99):

Ultimul raspuns, ca nu-mi mai pierd timpul cu tine.
1. Am citit destule carti scrise de ufologi. Sau imi cunosti tu viata mai bine decat eu? Nu fii penibil.
2. Faptul ca am citit o carte nu inseamna ca devin obsedat ca tine fara sa ma documentez. Asta fac religiosii cu Biblia, Quranul etc. Cazi in acceasi groapa intelectuala ca si ei.
3. Nu exista stiinta a cuiva. Stiinta nu e o proprietate privata. Nu exista dogme stiintifice. Habar n-ai ce inseamna stiinta.
4. Nu eu sunt cel care afirma ca m-am intalnit cu seful CIA sa discut despre OZN-uri. Nu eu trebuie sa am dovezi, el trebuie sa dovedeasca realitatea celor afirmate. Nu are dovezi, nu are nici macar martori. Minte iar tu il crezi cu usurinta. Afirmand ca Steven Greer e un fizician, iarasi dovedesti ca habar n-ai despre ce vorbesti. Steven Greer e un doctor, care si-a parasit meseria de doctor si s-a facut ufolog.
5. Stephen Hawking nu zice azi ceva si maine altceva. Iar cand a gresit, ca atunci cand a afirmat ca nu scapa informatie din gaurile negre, a recunsocut. Asta e frumos in stiinta, se poate corecta.
6. Foarte bine, atunci scap de povesti aiurite. Ignora-ma pe viitor, te rog.

| T0T a răspuns (pentru Stell99):

De asemenea vezi că dacă depășești viteza luminii există și o dilatare temporală care mai mult îi transportă pe extratereștrii tăi în viitor. Nu viteza ar fi răspunsul pentru parcurgerea unor distanțe enorme în cât mai puțin timp, nu din punctul meu de vedere. Sunt deschis totuși unor explicații din partea ta, cum ar fi ce te-am întrebat că văd că aduci în discuție dimensiunile și habar nu ai ce sunt alea.

| Stell99 a răspuns (pentru T0T):

Dar tu ai habar?
Nu ti-am raspuns pentru ca nu voiam sa mai continui conflictul.

Spectrul realitatii cuprinde probabil un infinit de dimensiuni.
O dimensiune este definita de frecventa pe care vibreaza materia.
Fiecare dimensiune are anumite frecvente iar tu trebuie sa te racordezi la ele.
E ca si cum ai schimba canalul la tv sau radio. Televizorul/radioul se racordeaaza la frecventa pe care emite acel canal. Daca tu schimbi canalul asta nu inseamna ca acel canal precedent de pe care ai schimbat nu mai exista. Asa si cu dimensiunile realitatii.
Te racordezi la acea frecventa si gata.

E mult mai complicat dar ti-am facut ie un scurt rezumat!

Daca vrei sa aflii cum se deplaseaza extraterestrii ia si citeste.

http://www.slidediscover.com/......l-1996-pdf

| T0T a răspuns (pentru Stell99):

Ești paralel. Dimensiunea este o simplă mărime, este un element față de care putem face măsurători. Nicio comunitate științifică nu afirmă balivernele tale sf. Mă întreb cum consideri tu că vibrează energia, dar mai bine o lăsăm așa.

| Stell99 a răspuns (pentru T0T):

Tu esti asemanator cu exemplarul acela de mai sus.
Ai auzit de dimensiuni ale realitatii? Termenul de "Dimensiune" nu se refera definitia termenului in cauza. Ci la o noua realitate spatio - temporala.
O racordare la un univers 4D sau 5D si tot asa.

Materia vibreaza pe anumite frecvente.
Cu cat vibreaza mai rapid cu atat este mai lichida.
Citeste ceva de David Icke (Secretul Suprem, Iubirea Infinita, Si adevarul va va elibera, etc)
Acolo se explica pe larg.

| Stell99 a răspuns (pentru T0T):

Si zborul era sf pentru savantii de acum 200 de ani.
Pastreaza pentru tine mizeriile de comunitati stintifice coduse de iluminati.
Nu am nevoie de afirmatiile acelor exemplare arogante.

| T0T a răspuns (pentru Stell99):

Dimensiunile numai această semnificație o au. Alte sensuri sunt preluate pentru opere de domeniul fantastic sau pentru aberațiile expuse pentru oamenii creduli și necunoscători. Dacă ăștia zici că știu așa multe de ce nu se opresc în a mai scrie cărți sf pe care le citesc doar habarniștii și nu conduc la descoperiri, la teorii științifice? Răspunsul e limpede. Nu e nicio diferență între tine și un religios, îndoctrinare maximă. Ce se expune în cărțile tale sunt vorbe goale pe care oricine poate să le creeze cu ajutorul unei imaginații bogate însă nimic care să aibă o bază practică, științifică, măcar un model matematic, o dovadă, ceva.

| Stell99 a răspuns (pentru T0T):

Sa stii ca te-ai descris perfect in randurile de mai sus!
Tu nu concepi faptul ca oamenii astia sunt ridiculizati de guverne tocmai pentru faptul ca spun adevarul! Nu concepi ca ceea ce este sf pentru noi pentru altii este ceva obisnuit!
Nu concepi ca o lanterna era sf acum 400 de ani! Nu concepi ca guvernele ascund orice forma de tehnologie avansata si o folosesc la creearea de arme! Nu concepi ca stiinta ignora asa ceva pentru a tine civilizatia umana la stadiul de primitivism!

Tu esti prea indoctrinat cu "stiinta" care este opera iluminatilor.
Iti impune niste limite la fel ca religia! Sunt mana in mana si amandoua incearca sa ascunda adevarul!

| T0T a răspuns (pentru Stell99):

Ai probleme, omule. Știința spre deosebire de aberațiile tale vine cu demonstrații.

| Stell99 a răspuns (pentru T0T):

Mda..Niste falsuri infecte.
De abia astept sa vad ce fata fac astia ca tine cand se face noua ordine mondiala. laughing

| T0T a răspuns (pentru Stell99):

"De abia astept sa vad ce fata fac astia ca tine cand se face noua ordine mondiala."
Deja văd că apar din ce în ce mai mulți idioți cu explicații aberante și banale care nu au niciun fel de demonstrație care să fie măcar logică. Îndobitocire cronică.

34 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Oamenii aia care se intorc din zona 51 merg la servici acolo...

| Sn4k3 a răspuns:

laughing

| Stell99 a răspuns:

De ce ar avea nevoie extraterestrii de tehnologia noastra primitiva? laughing
Vezi ca te-ai incurcat.
Americanii au primit tehnologie de la ei in schimbul permisiunii de a face experimente si mutila oameni si animale.

Cipurile se implanteaza de 10 ani sau mai mult inca de la nastere.
Sau prin falsele campanii de vaccinare impotriva unor virusi inexistenti!

In zona 51 sunt oameni laughing
Dar si extraterestrii reptilieni si cenusii mai ales.
O parte din personalul fara grad prea mare in baza face test cu detectorul de minciuni periodic si este spalat pe creier cu socuri electrice si substante interzise care induc amenzii de lunga durata sau chiar permanente.

| Stell99 a răspuns:

Ai vazut cruce? "Desteptul" tine sa aiba ultimul cuvant si ma copiaza pe mine, ca un papagal ce este.
Dupa care foloseste replicile invatate de la mine si ataca laughing
Si mai zice ca eu sunt penibil dar el ce este?

Apropo pe wiki scrie ca Steven Greer este fizician dar "Desteptul" o tine pe a lui pana la capat laughing

https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Steven_M._Greer

Inchei cu faptul ca un om de nivelul lui Steven Greer nu minte!
Mai ales in a inventa intalniri pe care daca intr-adevar le-ar inventa ar avea imense probleme!

Oricum el nu isi bate capul cu mediocritatile deci nici eu nu o voi face de acum in colo.

| Stell99 a răspuns:

Tu ala rational laughing
Ratiunea impusa de marile mase de primitivi.
Logic. laughing

Tu daca in viata ta nu ai citit o carte in care este prezentata pe larg teoria conspiratiei normal ca esti incapabil sa intelegi ce sunt aia iluminati si ce vor sa faca...

Deja am pierdut prea mult timp cu tine.

| Borhifr a răspuns:

Oameni au facut zona 51

| anonim_4396 explică (pentru Borhifr):

Eu zic sa te documentezi, dupa sa comentezi

| Borhifr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma, zona 51 e baza militara.

| Borhifr a răspuns:

Api presupun si eu