| Laura0 a întrebat:

Am de facut o tema la educatie anteprenoriala""cum sa-ti deschizi o afacere""trebuie sa scriu ce afacere mi-as alege si de ce... vreo idee? vreo sugestiepuppy dog eyes?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Temele sunt strict interzise pe TPU.

| IMINENT a răspuns (pentru NOname):

Miss, degeaba spui, goblizanii nu aud.

| Laura0 explică (pentru NOname):

Da nu-mi faci ideea.e una sa-mi zici EXACT ce sa scriu..alta sa dai o idee, in mare.ce-as putea face

| kitten95 a răspuns (pentru NOname):

Asa ar trebui sa fie.

| NOname a răspuns (pentru kitten95):

Așa este. Numai dacă n-aș raporta singură...
(Mă ajută vreun Senior?)

| Laura0 explică (pentru NOname):

Sa raportezi ce?

| NOname a răspuns (pentru Laura0):

Dragă Laura, citește, te rog, regulamentul și pe viitor încearcă să-ți faci temele, folosindu-te de propriile idei.

Profesorii vă dau teme pentru acasă ca să vă puneți mintea la contribuție, nu să le faceți în grup pe TPU.

| Laura0 explică (pentru NOname):

Ok..nu voiam sa-mi rezolvi tu tema dragutahappy voiam in amre puteai zice. femeie. uite.fa despre o frizerie pentru ca oamenii mereu vor sa se tunda..de ex..atata tu poti face difereta intre a -i face cuiva tema si intre a da o idee?

| NOname a răspuns (pentru Laura0):

"Dragi elevi...

Schimbam regulile jocului pe TPU.ro: mai rapid si mai abitir ca niciodata, intrebarile cu teme sunt sterse. Impartim cu muuuuuulta darnicie suspendari pe termen limitat si nelimitat. Bonus: ii tragem de urechi si pe cei care raspund la asemenea postari cu rezolvari."

http://www.tpu.ro/blog/?p=3596

Sper să nu te mai aud comentând, pentru că îmi pari o fată drăguță și chiar nu mi-aș dori să te văd suspendată.
Seară bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as deschide un centru de web-chat cu moldovence de peste Prut. Dar eu sunt major, pot sa fac si asta laughing
Auzi la ea, de ce? rolling on the floor

| kitten95 a răspuns:

Alage naibii o profesie idioata care iti suna bine sau iti place pur si simplu ideea si pune`o pe foaie. greu8-)

| DjJohnKoKosH a răspuns:

Si pe mine m-a intrebat ceva de genu in ora de antreprenoriala.eu am raspuns ca mi-as face o casa de pariuri si proful mi-a spus ca e o idee buna pentru ca iesi mereu sau aproape mereu in castig.incearca.Si profului/profesoarei tale o sa-i placawinking

| Laura0 explică (pentru DjJohnKoKosH):

Mersi,macar tu ai inteles ideea..de sugestie

| DjJohnKoKosH a răspuns (pentru Laura0):

Npcwinking funda? big grin :*