| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Aveti vreo idee despre ce as putea sa scriu la un proiect cu tema"imaginati-va ca sunteti in Evul Mediu si trebuie sa imi initiez o afacere"?

7 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Ai putea sa scrii despre ce iti imaginezi tu cand te crezi in evul mediu. Sau joaca Skyrim si descrie ce vezi acolo.

| white_2190 a răspuns:

O afacere cu bijuterii :) http://www.elabijou.ro/....../index.php poti citi si aici succes

| negru30 a răspuns:

Ia piatra - da-mi batul

| BlueStar12 a răspuns:

Vanator de vrajitoare
Pur si simplu dai vina pe vreo baba mai dubioasa, se strange tot satul, o ardeti pe rug si apoi tu esti eroul satului ca ai descoperit-o laughing

| kiv1990 a răspuns:

Scrie despre comert, negustori care cumparau produsele cu un pret mic si le vindeau in alte parti cu pret dublu triplu.

| Rockstyle a răspuns:

O fierarie, unde vin la tine tot felul de persoane care iti inspira groaza, teama dar tu in ciuda acestui fapt iti faci un nume cu aceasta fierarie si vin din ce in ce mai multi oameni...continua si tu...este foarte usor daca vrei!winking

| Hmmmmmm a răspuns:

Zi ca esti preot si vrei sa vinzi garantii de mers in rai. produsul de vanzare este una bucata garantie prin care toate pacatele pana in momentul cumpararii sunt iertate prin drept divin, ca doar esti popa. pretul depinde de puteri dar cat mai mult ca doar nu ti-o fi mila de bietii prostani. tin sa precizez ideea nu este originala.