| Elfinn a întrebat:

Am gasit un paianjen langa o gramada de lut este negru / maro, l-am bagat intro sticla aerisita are pe spate un desen alb seamana cu o inima sau un craniu si daca ar fi o specie noua ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Inregistreaza-l la OSIM...

9 răspunsuri:
| SatanaInIzmene a răspuns:

Cum adica ce faci.Lasi ¨ intentionat ¨ capacul deschis.Noaptea, tovarasu´ o sa iasa de acolo, o sa te muste de nas si taca-paca, pana maine esti Spider-Man sau Spider-Deadwinking

| Dragoselu12345 a răspuns (pentru SatanaInIzmene):

E facut experimentu daca faci asta ajungi spider-spital

| DracoMalfoy a răspuns:

Draguuut. Si eu ador paianjenii. Nu prea te pot ajuta cu specia, sorry. Oricum ai un "animalut de companie" foarte dragut.

| DyNo a răspuns:

Poti sa ne dai si o poza cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga degetul in sticla sa vezi daca te musca. Dupa cum se um fla muscatura iti dai seama daca e nou sau nu. Daca nu mai poti scoate degetul din sticla inseamna ca e nou happy

| bmerry a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mare dreptate!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuma adica, ce faci?! Daca e specie noua, ii dai numele lu' prietena ta, mno!

| Gogu06 a răspuns:

Fai disectie cu talpa la bocanc

| stpu a răspuns:

Eu cred ca pe spate are o cruce. Posibil sa fie paianjenul cu cruce. E inofensiv. Il poti gati linistit si sa-l mananci la micul dejunwinking