| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre cai... am o femela in varsta de 6-7 ani si ii curge sange din organul reproducator ce pot face in aceasta situatie? straight face

6 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pai o fi la ciclu sau poate fi gestanta si sa piarda puiul
medicul veterinar este mai in masura sa-ti raspunda

| AllenTJ a răspuns:

Incearca la un medic veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cat timp?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca are un chist, mergi mai bine la veterinar cu ea cat mai repede.la iepe, estrul nu se prea manifesta cu scurgeri de sange.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un medic veterinar poate pune un diagnostic și un tratament adecvat afecțiunii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru moment, mai lasa chipsurile, ridica-te de pe cal, si pleaca din fata calculatorului la medicul veterinar!