| Rebelul2288 a întrebat:

Sunt nou si am o intrebare, ce inseamna cand iti curge putin sânge din organul de reproducere?
P.S. sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca cauzele care pot provoca aparitia unor sangerari ale organului genital masculin sunt multiple, este recomandat si indicat sa te prezinti cat mai repede ori la un cabinet privat sau la o sectie de Urologie pentru a fi consultat de un medic urolog specialist. Formularea unui raspuns in acest caz este la fel de corect si precis ca si... ''datul cu banul''. Multa sanatate!
https://ozdorovchyyklub.icu/......rom-penis/

| Rebelul2288 explică (pentru corbulalbrosu):

Stiu ca va suna prist dar asta s-a intamplat acum 3-4 ani dar au fost 2 pete de sange si nu sa mai intamplat de atunci, o fi fost din cauza caci la o varsta asa de mica am incaput sa fac laba? (acum a 15 ani).

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cand se intampla acest fenomen, inseamna ca a aparut un incident la penis.

| whatisthis19 a răspuns:

Esti pe ciclu...

| Rebelul2288 explică (pentru whatisthis19):

Ba frate cum sa fiu daca so intamplat acu 3-4 ani si s-a intamplat o singura data si nu s-a mai intamplat de atunci

| CerealaCuOchi a răspuns:

Esti pe stop, na

| CerealaCuOchi a răspuns:

De fapt, daca zici ca s-a intamplat cand ai inceput sa dai laba poate ca ti ai rupt calota

| MihaiV01 a răspuns:

Ca ai frecat-o prea mult si vor fi ceva consecințe

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Ai cancer

| stiudetoate123 a răspuns:

Nu cred ca ai ceva cred ca va trece

| TataNelson69 a răspuns:

Te ai taiat la penis du te la medic

| Rebelul2288 explică (pentru TataNelson69):

Nu nu m-am taiat totul o inceput cand matusamea mi-a luat banana in gura si dupa am incept acet fenomen numit (laba) si cand a inceput sa-mi dea sperma o aparut si 2 pete de sange atata tot si nu s-a mai intamplat de atunci