| DrumuriFictive a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de olimpiada nationala de socio-umane organizata la Gura Humorului:Transportul si cazarea sunt platite de minister?

Răspuns Câştigător
| BlueDog a răspuns:

La olimpiadele nationale totul e gratis: transport, cazare, masa, uneori o excursie. +ca premiile sunt in bani.
Eu sunt la faza nationala la agricultura si toate cele de mai sus sunt gratis. Dar, daca vrei tu sa-ti mai iei ceva de acolo ar fi bine sa ai niste bani la tine, mai ales ca la Gura Humorului sunt multe magazin cu suveniruri. Sper ca te-am ajutat.

| DrumuriFictive explică (pentru BlueDog):

Multumesc mult; bafta la olimpiada happy

| BlueDog a răspuns (pentru DrumuriFictive):

Bafta si tie. happy

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

In mod normal da e gratis, eu am fost la o olimpiada pe judet si m-am dus gratis dar acum ca e criza nu te baza pe asta, succes la toate