| AdeeMaria a întrebat:

Hei! :d
Am o intrebare...
Daca ma duc la olimpiada de socio-umane [Satu-Mare, nationala] se merge cu trenul sau cu autobuzul? Asta m-ar interesa.
Funda.

7 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Va trebui sati intrebi profesorul, el este posibil sa stie
succes!

| michelia a răspuns:

O sa mergeti cu ce va decide profesorul coordonator al grupului.
Pune-i lui intrebarea asta.

| PopAdrian a răspuns:

Salutare!
Teoretic, daca sunteti mai multi din scoala, scoala gaseste mijloc de transport. Daca esti doar tu, ar trebui sa vorbesti cu dirigintele/diriginta/profesorul/profesoara. Si eu ma duc la nationala la un concurs si merg cu masina impreuna cu diriginta.

Daca nu, alegi ce iti este mai accesibil happy Succes la olimpiada!

| AdeeMaria explică (pentru PopAdrian):

Pai...din toata scoala suntem doua fete [pentru ca la socio-umane este pe echipe] Noi am luat locul 1, mergem la nationala la Satul Mare dupa cum am spus, dar din judetul Harghita[nu din orasul meu] o sa mai vina si alti elevi [inca vreo 5] si m-ar interesa cu ce se merge... :-s

| PopAdrian a răspuns (pentru AdeeMaria):

Pai ar trebui sa discutati cu profesorul coordonator, pentru ca de obicei se merge cu toti elevii, nu fiecare de capul lui. happy

| Allexinno1988 a răspuns:

Buna poti merge si cu autobuz sau microbuz sau tren

| Alexutzu080 a răspuns:

Ar trebui sa mergi cu trenu pentru ca e mai rapid si nu e asa obositor