| Moldoveanu_Alin_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare :
Un calator a nimerit printre antropologi care iau permis sa spuna o propozitie si iau promis ca daca propozitia este adevarata il vor fierbe de viu, iar daca propozitia este falsa il vor arde de viu >>funda

5 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

straight face...si care este intrebarea pe care ai mentionat-o initial?

| Moldoveanu_Alin_1998 explică (pentru Dreamer):

Este adevarat sau fals raspunsu dat

| Darkmagic a răspuns (pentru Dreamer):

rolling on the floor
Asta nu stie ce este un "antropolog" si ce este un ANTROPOFAG. laughing
Si mai vrem intrebari cat de cat inteligente...de la niste nimeni in drum. big grin
Daca nu stiu nici macar SA INTREBE, cum crezi ca pot sa "digere" un raspuns?
Pe cuvant daca nu as pune o ...limita de gramatica la site-ul asta. NU stii sa scrii...AFARA! laughing
Pentru ce naiba se mai obosesc sa redacteze niste intrebari lungi si stupide, cand ar putea sa scrie mult mai simplu: "Sunt prost"? big grin

Iesi afara! big grin

| Dreamer a răspuns (pentru Darkmagic):

Totusi are 15 ani daca ne luam dupa nume straight face ...trist.

| Dreamer a răspuns (pentru Moldoveanu_Alin_1998):

Pai ce raspuns mai?! Care este raspunsul (propozitia) pe care omul a spus-o? Sau trebuie sa ghicim noi? Eu incerc sa te inteleg si pe tine...

PS: Sper sa zici la final ca ai incercat sa faci un pamflet si nu ti-a iesit, daca nu chiar e grav.