| anonim_4396 a întrebat:

Am situatia neincheiata la 3 materii, cum se procedeaza? Nu vreau raspunsuri de la persoane care nu sunt sigure. Stiu si eu ca la 3 corigente ramai repetent dar nu stiu si in cazul situatiilor neincheiate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In acest caz esti amanat si va trebui sa sustii examene la cele 3 materii, acestea se sustin inaintea examenelor de corigenta. Nota obtinuta la aceste examene va constitui media la materiile respective. Perioada de sustinere a examenelor pentru amanati o afli de la scoala.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel se întâmplă, ramai corigent sau repetent în cazul tău. Dacă nu îți iese media 5, esti corigent, dacă nu ai cel puțin 2 note, ești corigent... De ce ai situația neincheiata?

| Ara997 a răspuns:

E neincheiata pe motive de absentze? sau pe ce motive?