| dany1598 a întrebat:

Am de facut un referat cu tema la ce e bun sportul...cu ce te ajuta? Aveti niste idei cu ce as putea sa scriu?

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Pai scrie despre faptul ca sportul ne mentine organizmul viu si este foarte sanatos ne fereste de problemele si de bolile de obezitate...
poti sa scrii ca sportul este o distractie dar in acelasi timp este cel mai bun medicament pentru corpul nostru il mentine sanatos.
poti sa scrii cteva tipuri de sport foarte folositoare pentru oameni si sa argumentezi
de asemenea poti sa scrii despere felurilew de a face sport:
-la sala (pentru slabire)
sporturi de performanta
-pentru distractie in timpul liber etc.
sper ca te-am ajutat funditahappy

1 răspuns:
| anuka122 a răspuns:

Http://www.referat.ro cauta aici :). Sper ca te-am ajutat. Funda?