| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut asta pe mai mult de doua site-uri.
Voi ce parere aveti?

http://bloguri.piata.net/......el-global/

http://www.lovendal.net/......tea-umana/

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu e illuminati ...doar idioata

| FucktheSystem a răspuns:

Secretele lui Lovendal?! Serios...

| DorelSudoru a răspuns:

"Ce este Illuminati?" laughing(lovendal) imi dau seama ca siteul este serios rau

| Skylar a răspuns:

Ultima data cand am verificat nu a spalat cine stie ce creiere

| Chris a răspuns:

Originalii Illuminati erau oameni inteligenti si secreti, nu VIP-uri internationale, despre care se scrie la tot pasul.

| Bogdanux a răspuns:

Nu cred ca e... fanaticii religiosi au fost prea plictisiti si nu aveau de cine sa se mai ia.

Iar site-ul lui Lovendal mi se pare unul dintre cele mai penibile/haioase site-uri pe care le-am vazut...

| Zangetsu a răspuns:

Nu m-am uitat pe acele linkuri, insa am auzit ca acesti illuminati dirijeaza liderii lumii.
iar manipulare in masa face si biserica.

| ElectricChapel a răspuns:

Pe bune? ai intrat pe siteul Lovendal>? EU iti dau un sfat: nu mai intra acolo, ca acel autor incearca sa te prosteasca. Illuminati nu mai exista de vreo 20 de ani, sau daca mai exista sunt oameni de care nu stie nimeni, nu Branduri americane, Vedete de filme sau cantarete. Ceea ce face Lady GaGa se numeste MARKETING. Eu zic atat: iubeste-o pe Lady GaGa pentru muzica ei nu pentru stirile care se scriu despre ea

| IoanaKincaid a răspuns:

Da, eu chiar cred ca este. Daca vei mai cauta informatii legate despre asta o sa descoperi mult mai multe. Nu numai Lady Gaga este prinsa in acest cerc, ci si Rihanna,Jay-z,Katy Pery, Beyonce, Eminem (insa el a vrut sa scape pentru ca si-a dat seama despre tot ceea ce se intampla si l-au pus sa se omoare, dar nu a reusit).Am inteles ca si MJ a facut parte si pentru ca facea fapte bune si vroia sa atentioneze lumea in legatura cu ei l-au omorat, lasand sa cada toata vina asupra doctorului.