| MadalinLostRoad a întrebat:

Am visat ceva ciudat, se facea ca eram intr-o seara la un fel de party si la un moment dat ne-am adunat mai nukti si un baiat s-a oferit sa facem un selfie in grup, iar imediat langa o fata imi arata o poza in care toti ziceau ca suntem eu si ea dar nu eram eu dar tipul din poza respectiva avea un zambet foarte mare. Apoi mi se arata o poza, in care mi se zicea ca e un alt personaj cunoscut in media care parea trist si cocosat si imbracat in negru, dar tipul respectiv semana cu mine. Apoi mi se explica ca daca iesim urati in poze nu inseamna ca in realitate suntem sau ceva de genul, jur ca nu am inteles si mi-e foarte greu sa explic dar as vrea sa stiu ce semnifica. nu stiu la ce categorie se incadreaza

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Stiu ca pe internet sunt zeci de articole despre cum sa interpretezi visele, si unele persoane cred cu tarie in acestea, insa eu cred ca nu te ajuta cu nimic, doar pierzi timpul. laughing

| Sophieka a răspuns:

E doar un vis aiurea...Treci peste.

| AmandinaDragan a răspuns:

Se incadreaza la selfie! Ha ha ha ha!

| L3mMoN a răspuns:

Ar putea fi doar o refulare a subconștientului tău, fără a semnifica ceva anume. Totuși, dacă simți nevoia să-l interpretezi intr-un fel, cred că ai putea să te gândești la vis ca la o reflecție a imaginii tale in exterior. Prima poza semnifica modul în care te percep ceilalți, însă doar la nivel superficial, fără a ti cunoaște complet interiorul și toate laturile personalității tale. In cea de a doua poza, ai recunoscut o latura de a ta pe care încerci să o ții doar pentru tine, sa nu o arăți celorlalti. Asta poate sa insemne multe și doar tu poți să ți dai seama ce anume încerci să nu arăți in exterior, din diverse motive.